Zadzwoń
577 776 210

Nawierzchnie Poliuretanowe


W przypadku multi-nawierzchni oferujemy różne rodzaje powłok z tworzyw sztucznych. Zarówno gęste jak i przepuszczalne dla wody systemy, z których wszystkie działają dobrze w połączeniu z codziennym i częstym korzystaniem. Mamy wieloletnie doświadczenie w zakresie powlekania tworzywami sztucznymi i działamy jako dostawca i partner w całym projekcie, zapewniając optymalne rozwiązanie. Powłoki z tworzyw sztucznych dla multi-nawierzchni są inne od powłok stosowanych w instalacjach lekkoatletycznych.

Potrzebujesz porady na temat zalet i wad różnych systemów, skontaktuj się z nami.


Zasadniczo, powłoki z tworzyw sztucznych są wytwarzane dla multi-nawierzchni zgodnie z dwiema różnymi zasadami. Albo są przepuszczalne dla wody, albo są gęste. Podobnie jak w przypadku torów lekkoatletycznych, najpowszechniej stosowane są systemy przepuszczalne dla wody.


Jako podstawa dla obu typów systemów musi być klejona powłoka. Najczęściej będzie to drenaż, ale może to być również powłoka kamienna związana z PU, tzw. Powłoka ET.Jakie są zalety naszej powłoki z Poliuretanu?


Kilka rodzajów powlekania do wyboru. kompetentne doradztwo przed zakupem obłożenia i wysoki poziom usług podczas całego procesu. Zapewniamy również konserwację toru.