Zadzwoń
577 776 210

Partnerzy


Nasza wieloletnia działalność na terenie państw skandynawskich przyniosła Green Turf ogromne doświadczenie ale również wiele kontaktów i partnerów biznesowych. Współpracujemy z liderem produkcji sztucznych nawierzchni i wyposażenia powierzchni sportowych na skandynawskim rynku - firmą Unisport z siedzibą w Helsinkach zatrudniającą ponad 400 pracowników w 6 krajach oraz Winther Sport & Fritid częścią grupy Winther, która ma ponad 20-letnie doświadczenie w projektowaniu i budowie obiektów sportowych i wypoczynkowych.

Green Turf nawiązując stałą współpracę z grupa Unisport producentem sztucznej trawy Saltex przyjaznej dla środowiska oraz posiadającej certyfikat ISO wraz ze statusem FIFA Preferred Producer stawia na jakość i innowacyjność. Produkty przechodzą wszystkie wymagane testy a komponenty w systemie sztucznej trawy są do siebie doskonale dopasowane. W miarę rozwoju branży syntetycznej nawierzchni wraz ze swoimi partnerami grupa Unisport opracowuje rozwiązania w zakresie sztucznej trawy, które są trwalsze oraz zapewniają najlepsze warunki gry sportowcom na wszystkich poziomach stając się uznanym i cenionym producentem sztuczej trawy w Europie. Posiadając własne zakłady Unisport może zapewnić niezawodne terminy dostaw i oferować rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta.

Jako wyłączny przedstawiciel sztucznych traw Unisport na Polskę dostarczamy flagowe modele syntetycznych traw Saltex, sprawdzone rozwiązania technologiczne dając gwarancje jakości i wytrzymałości produktów.producent sztucznej trawy "Saltex Legacy" - Unisport