Zadzwoń
577 776 210

Hale


W Meksyku skąd wywodzi się sport panuje upalny klimat sprzyjający otwartym kortom do gry w padla. Nie ma potrzeby zadaszania obiektów który może funkcjonować cały rok generując duże zyski przy stosunkowo małym nakładzie pieniężnym W Europie aby inwestycja była rentowna i zwróciła się w 5 lub maksymalnie 10 latach trzeba mieć pewność że obiekt będzie dostępny przez cały rok. Dlatego we współpracy z firmami instalującymi hale proponujemy rozwiązanie które naszym zdaniem jest z punktu widzenia rachunku ekonomicznego najkorzystniejsze a jest nim Konstrukcja wspomagana powietrzem, znana również jako kopuła lub bańka czy tez hala pneumatyczna. Jest to naprawdę unikalny system budowlany. Nieco wyższe ciśnienie powietrza wewnątrz kopuły podtrzymuje całą konstrukcję - świeże powietrze stale krąży w strukturze, aby utrzymać to nieco wyższe ciśnienie wewnętrzne. Kopuła powietrzna jest opłacalnym i popularnym rozwiązaniem w budowie obiektów sportowych. Ponieważ są to konstrukcje podparte powietrzem, nie wymagają konstrukcji wsporczej. Materiały użyte do produkcji kopuł powietrznych dobierane są specjalnie do każdego projektu po uwzględnieniu miejsca instalacji, warunków pogodowych i zamierzonego zastosowania.

Hale pneumatyczne


Hale pneumatyczne składają się z:

Systemu grzewczo-nadmuchowego, systemu powłok, zasilania awaryjnego, sieci lin stalowych, oświetlenia, systemu kotwienia.

Zalety hal: montaż na istniejącym podłożu, brak konieczności posiadania pozwolenia na budowę, brak wewnętrznych podpór.

Budowa Hali pneumatycznej jest najtańszym sposobem na zadaszenie boiska piłkarskiego, czy kortu tenisowego.

Hale Łukowe


Hala łukowa jest dobrym wyborem w sytuacji, kiedy kluczowa jest stabilność, a także duża odporność na warunki zewnętrzne.Konstrukcja składa się z rur w kształcie łuku. Do postawienia hali nie jest wymagany fundament, a w wielu przypadkach nie jest również potrzebne pozwolenie na budowę.

Zalety hal: całoroczna konstrukcja odporna na kazde warunki pogodowe.

Krótki czas montażu całości konstrukcji, nie wymagający wylewania fundamentów

Stabilność hali łukowej z PVC jest niezwykle wysoka.