Zadzwoń
577 776 210

Instalacja sztucznej trawy


Sztuczna murawa staje się coraz bardziej popularna w światowych obiektach sportowych, ponieważ coraz więcej klubów i organizacji dostrzega korzyści płynące z używania tej trwałej, wysokiej jakości powierzchni. Syntetyczne nawierzchnie do gry na murawie są teraz akceptowane na całym świecie do piłki nożnej, rugby, hokeja i tenisa. Firma Green Turf specjalizuje się w instalacji sportowej sztucznej trawy głównie na boiskach piłkarskich czy do gry w padel.

Nasza firma rozpoczyna instalację murawy boiska sportowego, najpierw dowiadując się, jak planujesz korzystać z boiska, jaki będzie ruch na Twoim boisku, jaki jest Twój budżet, czy jest to boisko wewnętrzne czy zewnętrzne, jaki rodzaj nawierzchni będzie dla ciebie najbardziej odpowiedni. Po zebraniu informacji na temat boiska sportowego, Green Turf zaplanuje instalację murawy na boisku sportowym i będzie działał jako zaufany doradca w zakresie murawy, odpowiadając na wszelkie pytania związane z murawą boiska, które pojawią się po drodze.

Uładzenie sztucznej trawy na boiskach sportowych zazwyczaj zajmuje około 2 tygodni. W zależności od sportu i planowanej eksploatacji. Podczas instalowania boiska ze sztuczną murawą ważne jest, aby zacząć od wyrównywania terenu. Właściwa konstrukcja „fundamentów” są podstawowym procesem zapewniającym równą powierzchnię do gry. Zatem instalacja sztucznej trawy jest ostatnim etapem w procesie budowy różnych obiektów sportowych. Jakość i trwałość powierzchni jaką uzyskamy jest wynikiem kilku kluczowych elementów:


  • - odpowiedniego projektu budowlanego uwzgledniającego warunki terenu oraz czynniki atmosferyczne
  • - budżetowanie ( zagwarantowanie odpowiedniego finansowania, które pokryje koszty budowy i sprawdzonych materiałów)
  • - wybór wykonawców budowlanych, który przygotuje teren
  • - montaż sztucznej trawy można podzielić na kilka etapów:

Przy każdym projekcie dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie nasze boiska syntetyczne mogły sprostać wszystkim wyzwaniom stawianym przez ruchliwe stadiony, rywalizację sportową i warunki środowiskowe. Poprawnie wykonany proces montażu w znacznym stopniu wydłuża żywotność sztucznej trawy. Instalacja podlega wielu reżimom i wykonywana jest tak, aby spełnić wymogi, jakie stawia przed nim inwestor oraz użytkujący je zawodnicy.
Instalacja sztucznej trawy jest ostatnim etapem w procesie budowy różnych obiektów sportowych. Jakość i trwałość powierzchni jaką uzyskamy jest wynikiem kilku kluczowych elementów:

  1. 1. Roboty ziemne (przygotowanie powierzchni -podbudowa)
  2. 2. Drenaż
  3. 3. Podłoże pod trawę (podkład amortyzujący)
  4. 4. Położenie sztucznej trawy
  5. 5. Instalacja sprzętu sportowego (np. bramki, ławki, itp.)

Efektem końcowym obiektu zaprojektowanego i zbudowanego z pomocą Green Turf jest boisko, które ostatecznie będzie wymagało minimum konserwacji i zapewni trwałą, światowej klasy po-wierzchnię przez wiele lat.